Zakaj dwallach ploščice?
0% | 119 | 11.03.2012 |
Ploščice Lahko daluwatta iz zid ali na tla skupaj z lepilom in da je lepilo. In zdaj bomo poskušali rospars, Zakaj vse kocke off na dva tako.
ČE je ploščica dwallach iz Fundacije skupaj z lepilom, obstaja več razlogov.
1). Temelj, Ki mora biti oblsoveta ploščice mora biti močna. Morda strešnik ustanavlivat apna, kredo, sadro, poškodbe ometa.
2). Ni temeljila pred srečujejo površino. Na zid ali na tla je bil smodnik in to vstaval ploščice.
Več razlogov osnovne No, slabo ali Zelo gosto lepilo - ne verjamem. Ale s lepilo za ploščice ni veliko manj, Kot brez njega. In zdaj, Da je o tem bo šel.

Ploščice lepilo izgine v dveh primerih:
1). ČE tiller ne, lepilo za uporabo po celotnem območju ploščice.
2). In kar je najbolj pomembno, pred prkles strešnik površina NI dovolj, da preprosto nanesite na površino samolepilne GrEbner shpatelem, in to je potrebno le dal lepilo na pozitivni strani ploščice na Zdor. Tako smo torej, Če stavb ploščice.
Zakaj ne držite ploščice na podlago brez uporabe lepila?
Ker lončenine je bil Dosežen ploščice Precej močno vpija vlago. S tem, ko smo prtoblem suho ploščice, lepilo, Hitro sesanje vseh vlage, Ki je lepilo. In tako prashu yo, Kaj yo NE elastična.
To je možno, vendar je pred polaganjem ploščic je parantavat. Ale treba pustiti, da se posuši, za vsaj dve uri. In to Je razlog, zakaj Nihče ne runtu. Vse wthout ploščice iz škatle in takoj Vlada njo. Na poti je takšno, Kot sem vam povedal.
Os ne moremo storiti. Vstavlyaet strešnik ne Abrams pozitivno stran.


Vir: mojdom. omr. ua
Комментариев нет:
Отправить комментарий