пятница, 6 июня 2014 г.

In vse cevi..! 2006-11-07 10:48:08

Gradnja in rekonstrukcija.

In vse cevi..!
2006-11-07 10:48:08

Mestni kanalizacijski je samo čudovito rog obilja. To je ugotovitev smo prišli, po udeležbi na seminarju "vodo v XXI stoletju". Iz odpadne vode, se je izkazalo, lahko tudi... moka za proizvodnjo. TO know-how za proizvodnjo moke iz odpadnih voda, ki se je rodil po naključju, nam je povedal Valentin Kravets, vodja raziskovalnega Oddelka ukrajinskega raziskovalni Inštitut vodokanalproject. To je bil, kot je ta. Potopu objekti na pekarno v enem od mest. Prišli strokovnjaki, zavedanje. S'izkazalo se je, da je rastlina je prvotno namenjena oblikovalci nepravilni podatki o sestavi odpadne vode. Zaradi poslabšanja tehnološke opreme v kanalizacijo padel še veliko več kvasa, moke in prahu, kot je bilo pričakovano. Je bilo mogoče, da prepir z rastlin in se ga da naročiti novo čiščenje sistema za nov projekt. Vendar, ogrožena, odločil, da shranite sistem, ki je. "Pull" moka iz kanalizacije. In danes v tej ukrajinsko mesto, ki se nahaja ne daleč od Kijeva, vsak dan od odpadnih voda, ki proizvajajo 2 ton moke. Pravijo, da to ni omejitev. Skoraj vsako mesto s populacijo 60.000 ljudi, ki lahko tako zanimiv način, da zaslužite od 5 do 10 ton moke na dan. "Da obstajajo tako paradoxes, ko boste začeli z čisto vodo," filozofsko je rekel Gospod Kravets. Toda kaj storiti s tem kanalizacije moke? Vendar, v XX stoletju, je pripravljena za krme in dodatkov, da je to hrana. Ampak kako uporabljati ta izdelek v XXI stoletju - lahko samo sanja. V vsakem primeru, stroški take moke je skoraj desetkrat nižja kot krmnega žita. No, in dejstvo, da odpadnih voda, ki se lahko izvlečejo plina, " ves svet ve. Mi lahko to storite in v Ukrajini. Ampak ne. Moka tukaj je izločena iz kanalizacije in plina ni. Zakaj? - Vsa vprašanja smo strokovnjaki. Gledali na nas, kot je videti utrujena mati na naivno dete, in odgovorili z vprašanjem: kdo zanima zajebavam s kanalizacijo plina po ceni od UAH 50 na 1000 kubičnih metrov, dokler ne boste lahko dal drugi prebivalstva - 220 UAH? Kaj, res, unwashed paradoxes zgodi... AMERIČANI toplote zunanji zrak, tudi ko je temperatura pod ničlo, je povedal Direktor ukrajinski raziskovalni Inštitut vodokanalproject Aleksander Shapoval. Obstaja veliko koč, ki so toplotne črpalke. "Jaz ne predlaga, da storijo enako v zda kot pod minus p'pet stopinj toplotne črpalke lahko ne dela. Ampak, da jih na runoff - Bog odredil. Sedimo ne na pretok vode in pretoka energije ". Za toplo ljudi, zdi pa se, morda ne samo ravnanje z odpadki, ampak tudi... voda iz pipe. Ko si jo je delček stopinje in to bo dovolj za ogrevanje vseh prostorov mestnih vode pripomočki. Tako pravijo strokovnjaki. In povem, da v Jalti, na primer, je sanatorium, ki je leto ogrevano morsko vodo s pomočjo teh toplotne črpalke. Mini različica te čudovite črpalka je, mimogrede, skoraj vsak ukrajinski apartma. To ni druge, kot hladilnik, ki jemlje toploto iz izdelkov. In si mislil, zakaj je on nazaj, da igrajo vedno toplo? Mimogrede, ideja o toplotnih črpalk niso novi. V Ukrajini še obstajala industrijske proizvodnje. V Sumy. Vendar pa delaš črpalke zdaj - nobeden od udeležencev ni vedel... Zato, se zdi, da ne bo kmalu nas toplo odtok z vodo. In Kanalizacijski sistem XXI stoletja, najverjetneje je, da bo ostala enaka, kot je zdaj, problematičen in vedno na robu nesreče. In rad bi vedel, tako neverjetno.
VIR: Kievskie Vedomosti

Vir: http://stroymart. com. ua

Комментариев нет:

Отправить комментарий